| Byb2001 a întrebat:

eu sunt la cursuri de coafor manichiură tuns și pedichiură toate în unul, cei care au mai fost cum a fost la final la examen, ce întrebări poate sa puna? Dar dacă nu știi la cateva întrebări nu iei examenul?

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

Buna! Ținând cont că este un curs "bun la toate", cu diplomă acreditata, nu ar trebui să te stresezi, nu se va pune foarte mult accent pe examen în sensul că nu există riscul să nu îl treci. Dacă nu ști îți va pune o notă mai mică, oricum se pun după placul comisiei. Aș fi tare curioasa ce anume ai invatat la manichiura. Baftă!

| Byb2001 explică (pentru IsabelaIssa):

Încă n am trecut la manichiură suntem la tuns

| sierra1 a răspuns (pentru IsabelaIssa):

"nu ști îți va pune o notă mai mică" - vrajă, NU se dau note!

| IsabelaIssa a răspuns (pentru sierra1):

Ba da pe diploma acreditata se dau note. Eu am nota.

| sierra1 a răspuns (pentru IsabelaIssa):

"(cutare) a absolvit cursul. organizat de. obținând calificarea de."

unșpemetri

| IsabelaIssa a răspuns (pentru sierra1):

Ciudat mod de exprimare ai. Eu nu doresc să intru in polemici cu tine, spun doar un fapt real. Din păcate nu pot pune aici poza cu diploma cu notă scrisă pe ea. Nu este nevoie să îmi mai răspunzi pentru că nu îmi place atitudinea ta și nu trebuie să îți demonstrez nimic. O zi frumoasa!

| sierra1 a răspuns (pentru IsabelaIssa):

Nici mie nu-mi place tonul tău

poze se pot pune aici

https://imgur.com/

nu pui pentru că ai mințit cu nota aia

| IsabelaIssa a răspuns (pentru sierra1):

În primul rând eu am răspuns pentru cine a întrebat, nu pentru tine. Și nu îți permit să îmi spui tu mie că mint. Măsoară-ți cuvintele! Repet, nu am nimic să îți demonstrez ție. Dacă persoana care a pus întrebarea dorește să se convingă de nota de pe diplomă, o pot arăta pentru ea dacă vreau. Până atunci, înainte de a afirma ceva și de a-mi spune mie că mint, informează-te și vezi-ți de lungul nasului! Ține de cei șapte ani de acasă! Dacă în timp poate s-au schimbat lucrurile cu nota și eu nu știu, eu vorbesc strict de ceea ce știu, cu diploma în față, unde nota este trecută la loc foarte vizibil.

| sierra1 a răspuns (pentru IsabelaIssa):

"| IsabelaIssa; în timp poate s-au schimbat lucrurile cu nota și eu nu știu,"

ai văut că habar n-ai și te mai și bagi ca musca-n telemea. apoi te mai și dai șifontaă dacă-ți arată lumea că nimerești doar pe lângă. stai acasă. vezi-ți de tăiat cuticule

| IsabelaIssa a răspuns (pentru sierra1):

Ce ai zice să faci o școală? Ți-ar prinde bine atât pentru exprimare, scris, comunicare cu alții. Ai atâtea frustrări încât nu știi cu care să te etalezi mai înainte. Deschide ochii și vezi lumea în care trăiești, căci dacă vezi în jurul tău doar jocuri de putere ești pierdut. În nici o situație nu trebuie să fie vorba de care e mai smecher și de competiții prostești, cum nici pe acest site nu este. Aici ne ajutăm, nu ne imbrancim unii pe alții pentru a demonstra fix nimic. Învață să îți expui părerile elegant și fără jigniri și o să ai de câștigat în viață. Numai bine îți doresc!

| sierra1 a răspuns (pentru IsabelaIssa):

"Aici ne ajutăm, nu ne imbrancim unii pe alții" - exact asta spuneam și eu doar că tu - și repet asta - l-ai mințint pe intrebător, cu răspunsul tău.

14 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cursul e pe bani (buni)?

| Byb2001 explică (pentru sierra1):

Dau cam 8 milioane în rate

| sierra1 a răspuns (pentru Byb2001):

Toată lumea trece

| Byb2001 explică (pentru sierra1):

Ar fi bine