| Kiddutza_2919 a întrebat:

Eu vreau sa`mi cumpar o place de intins parul si nu stiu ce model imi puteti da niste sfaturi? bugetul e 100-150 lei. fundita

Răspuns Câştigător
pupimik
| pupimik a răspuns:

Marca Remington e buna la capitolul placi de intins parul. Nu stiu exact daca te incadrezi in buget...da cred ca au si modele pana in 150 de lei

3 răspunsuri:
| Americana a răspuns:

Alege Reminton.Sunt f. eficiente si te incadrezi si in buget happy

| rolly14 a răspuns:

Cele de la rowenta si Remington sunt cele mai bune poti sa iti iei de la Remington

| Oanarry a răspuns:

Eu iti spun din experienta ca am avut rowenta si e o porcarie de placa. In schimb mi-am luat acum Braun satin hair 7 color si sunt extra multumita de ea... elibereaza ioni care iti fac parul stralucitor. In magazine e foarte scumpa, insa am luat-o de pe okazii nou-nouta la jumatate de pret cu tot cu garantie. Am si negociat.