| nununNuNuNuNUu a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar placa de intins parul, dar nu stiu sigur care este mai buna... imi puteti sugera una? as vrea sa mentionez ca nu vreau sa-mi arda parul si sa nu fie exagerat de scumpa big grin

5 răspunsuri:
| dianadienutza142 a răspuns:

Hmm as sice techwood, ie buna, dar totusi ciar si daca ati iei placa Remington, ia-ti ceva sprei protector pentru par!

| Claudys a răspuns:

Te sfatuiesc sa mergi la un coafor si sa o comande de acolo. Placile profesionale sunt foarte bune, poate costa putin mai mult decat cele in bagazin dar sunt cu siguranta mai bune. happy

| LacryCool a răspuns:

Pai REMINGTON este foarte buna. Eu am. Costa de la 100 de lei la 500 de lei. Toate sunt bune dar difera marimea, culoarea sau modelul.winking

| nununNuNuNuNUu explică (pentru LacryCool):

Da, eu am vrut sa-mi cumpar placa remigton s9500 dar nu stiu cat de buna e... in descriere scrie ca nu arde parul si din astea...

| LacryCool a răspuns (pentru nununNuNuNuNUu):

Toate ard parul... Nu exista placa pe planeta asta care sa nu ardaa.