| lipslikesugar19 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar o placa de intins parul, insa nu stiu ce firma.Ma puteti ajuta cu niste opinii? Ma incadrez in 150-200 de lei.

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| LifeEndsWithADream a răspuns:

Eu din asta am si e foarte bun http://domo.ro/......0_slash_00

| lipslikesugar19 explică (pentru LifeEndsWithADream):

Cate grade are? Si ce fel de placi are?

| LifeEndsWithADream a răspuns (pentru lipslikesugar19):

Placi ceramice, 210 grade, caldura instanta in doar 30 sec, si cu tratament cu ioni pantru par starlucitor si drept. big grin

| AndraTpu a răspuns:

Buna!
http://www.google.ro/......tp?/search
Placa Remington este buna. Am si eu si se incadreaza exact in bugetul tau :)

| lipslikesugar19 explică (pentru AndraTpu):

M-am gandit si eu la Remington, dar nu stiu ce placa Remington anume, pentru ca sunt mai multe tipuri, si nu stiu care e mai buna.

| AndraTpu a răspuns:

Are vreo 230 de grade parca. Iar ca placi de schimbat, nu mai are altele. E placa mai ingusta din ceramica. Eu o folosesc de un an si sunt f multumita de ea. Are si o husa neagra in care o poti tine.

| DonyHD a răspuns:

Mda intr-adevar placile Remington sunt cele mai de calitate big grin