| dutzy_2100 a întrebat:

Fetelor, ati folosit mascara supermagnify de la avon? Va multumit? Curge?

Funda:*

3 răspunsuri:
| yumeee a răspuns:

Eu o am pe aceasta de ceva vreme, mie chiar îmi place.
Nu, nu curge, but then again, nu am avut această problemă cu niciun rimel, deci depinde de ce activităţi faci tu cu mascara la ochi de îţi curge laughing.
Până acum foloseam Supershock, dar de la o vreme parcă era mai aiurea făcut, mi se lipeau genele între ele.
În general detest tot ce ţine de Avon, mi se par nişte porcării la preţuri mult prea mari, dar aceste 2 rimeluri (Supershock şi Supermagnify) şi produsele de la Planet Spa mi se par singurele chiar ok.
Eu ţi-o recomand.

| Nommm a răspuns:

Buna! Sunt reprezentant Avon (pe numele mamei mele) si am Supermagnify. este ff bun...NU,nu curge, iti da volum la gene.si pe deasupra ti le si lungeste! Daca vrei sa fi rep.da-mi un mesaj! Pupiki! FUnda>?

| SummerDays a răspuns:

Eu am supermagnify si este foarte bun.Ti-l recomand!