| anonim_4396 a întrebat:

fetelor v-ar place sa aveti inaltimea de aproape 1.80? eu am atata, si sunt foarte complexata din aceasta cauza. funda! multumesc

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| CrazyTeenager a răspuns:

Imi plac tipele inalte.

| darielle a răspuns:

Da,mie mi-ar place pentru ca este un avantaj! Mie nu mi-ar place sa fiu o,, pitica''!
Este foarte bine!

| Metamorphose a răspuns:

Intai o intrebare: cati ani ai?:) Acum lasandu.mi deoparte aceasta curiozitate nestapanită:))) eu cred ca nu ar trebui sa te simti complexată. Mai bine mai inalta decat pitică. In plus, nu ai observat? Lumea modei prezinta „femeia" in adevaratul sens al cuvantului ca pe o fata inaltă, slabă si imperfectă. Asa ca nu mai baga in seamă toate prostiile cu care ceilalti incearca sa arate cat sunt de "cool„ si accepta.te asa cum esti. Esti frumoasa si se stiee:X http://www.youtube.com/watch?v=eAfyFTzZDMM&ob=av2e Enjoy! :*

| Aurelian0709 a răspuns:

Nu ar trebui sa fi complexata ca ești înalta. (vrei sa fi de 1, 55 cm și sa ai un prieten de 1, 80?)
Eu am 1, 90 și sunt mândru de asta.
Admir fetele înalte.

| Speedmafia a răspuns:

Pai cati ani ai? eu am 14 si am 1, 75
ce sa facembig grin

| pufy6646475 a răspuns:

Si ce daca ai 1, 80? intr-adevar esti chiar inalta, dar decat sa fi o pitica de 1, 60...mai bine ramai asa. uneori si eu ma simt ciudat cand stau impreuna cu oameni mult mai scunzi decat mine.dar asa esti tub si ar trebui sa iti placa de tine

| ally123sims a răspuns:

Foarte bine du-te la next top model by catalin botezatu

| Rochelle a răspuns:

Chiar mi-as dori sa am inaltimea asta, dar nimeni nu e fericit cu ce are. dc sa fii complexata?

| Emryy a răspuns:

Sunt baiat si scuze ca nu sunt fatalaughing Eu unul sunt sigur ca escul multor baieti.nu lasa inaltimea sa te deprimewinking Ps eu sunt in clasa a-8-a si ma confrunt cu inaltimea... la varsta de 15 ani fara 4-5 luni am 1, 45 sad