| alina222 a întrebat:

Am 1.80 si sunt complexata de inaltimea mea. Baieti... ce parere aveti despre fetele inalte? Astept raspunsuri si din partea fetelor care se afla in aceeasi situatie cu mine:*...mersi

3 răspunsuri:
| MadnessCaffe a răspuns:

Acum depinde de baiat. Daca baiatul scund iti dai seama ca nu prea merge. Daca gasesti un baiat la fel de inalt sau aproximativ la fel de inalt nu va avea vreo problema.Nu ai de ce sa fii complexata, alte fete se plang ca sunt prea mici de statura.Pentru mine o fata de 1.80 de exemplu nu mi-ar displacea pentru ca si eu am aceeasi inaltime.Altuia care e de inaltime mai mica cel mai probabil nu ii va conveni, dar sunt si exceptii tongue

| FanMJJ a răspuns:

Mie mi se par ok, avand in vedere ca eu am 1, 89 ...la 14 ani rolling on the floor

| alina222 explică:

Da...ma refeream la baietii peste 1.80hee hee...am uitat sa specific