| Alexandra374 a întrebat:

imi cam cade parul cel mai ult la baie, am zile cand cad 10 fire si am zile cand cad 60 de fire, e ok?

6 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Am citit mai multe articole si in toate era precizat ca in medie pierdem 100 de fire de par zilnic...

| tintareco a răspuns:

Nu,nu e ok.Cumpără din aceste produse, fac minuni.
https://www.farmec.ro/......ert/1.html

| simina96 a răspuns:

Buna! E ok atata timp cat nu iti cad smocuri de par, parul se regenereaza.Si eu am citit undeva ca in medie pierdem 50-100 de fire zilnic, daca depasim numarul asta devine o problema. Poti eventual sa incepi o cura de zinc daca consideri ca iti cade prea mult.Eu am folosit cand aveam probleme cu caderea parului si m-a ajutat.

| AndCat26 a răspuns:

Mie imi cadea intr.un timp.foarte mult par. Credeam ca am vre.o boala la cat de mult.imi cadea. Am folosit parusan tonic. Dupa fiecare spalare ma dadeam cu el la radacina. Vreau sa spun ca a facut minuni. Imi cadea parul cu pumnii, il tineam prins numai in coc ca desprins nu aveam nicio sansa. Si dupa ce am folosit parusan nici macar un fir nu mai mi.a cazut. L.am luat de la farmacie si am dar 50 lei pe el.

| OanaDs a răspuns:

Nu ai de ce sa te ingrijorezi!
Normal e sa cada in jur de 100 de fire de par pe zi deoarece in timp se regenereaza!
Eu am avut mari probleme cu caderea parului dar am folosit o combinatie de ulei de ricin si vitamin A si a functionat perfect

| Dididiutza a răspuns:

Am vazut in reclama la televizor Parusen pentru caderea parului laughing)