| BBAlyss a întrebat:

Buna TPU
Imi poate explica cineva cum pot comanda mai exact de pe acest site cu pantofi, nu inteleg exact care sunt posibilitatile

http://www.pantofimarimea34.com/index.php

Multumesc anticipat

1 răspuns:
| xXxXxCataxXxXx a răspuns:

Adaugi in cos, faci cont, platesti... daca ai card visa e foarte usor sau master card, maestro. dar daca nu ai poti opta pentrut western union o sa iti dea ei un cod si mergi la banca si o sa depui in contul respectiv ( persoana care depune banii trebuie sa aiba varsta de 18 ani )