| selena_2045 a întrebat:

Cine imi poate spune un site de unde pot comanda pantofi roz plz:*:*:*

Răspuns Câştigător
| egjrewiogjaeifjaepfpjagfegwregeyhrt a răspuns:

Poi polivore poti face seturi de haine poti alege culoarea si accesoriul care il vrei si iti arata de unde il poti cumpara :* pup

3 răspunsuri:
| egjrewiogjaeifjaepfpjagfegwregeyhrt a răspuns:

Pai poti lua de pe polivore.E un site de unde poti face sdeturi siu poti alege culoarea si accesoriul iar el iti zice pretul si de unde poti sal comanzi :* pup

| miky_4070 a răspuns:

1.cauta pe google : de unde pot comanda pantofi roz si primul sait e cel mai bun! 2Succes!