1 răspuns:
| DyahAlexandra a răspuns:

Degeaba vrei tu un anumit stil de pozitii pentru poze, daca ele nu te caracterizeaza, deoarece vei aparea cu o fata incordata, crispata chiar :))
Incearca unele pozitii ce iti vin in cap, sau ce crezi tu ca te inspira, in fata oglinzii. Daca iti place ce vezi, atunci le incerci si cand esti in fata camerei foto. In orice caz incearca sa iti pui in evidenta calitatile ( si aici nu sunt incluse buze de "rata", fund si sani).
Hope you enjoy!
www.diaalexandra.wordpress.com/