| xDeyz a întrebat:

Imi puteti da niste site-uri de unde as putea comanda lantisoare cu ceas, pandantive ceas... Li se spune in mai multe feluri. FUNDITA celui/celei ce ma ajuta :X

Răspuns Câştigător
| andypandy_2709 a răspuns:

Mai este si zenda.ro care e tot cu accesorii si mai multe laughing e fain

3 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Poate iti plac modelele astea http://www.crownfashion.ro/......ams-126499

| andypandy_2709 a răspuns:

Melimeloparis.ro cel mai bun funda?

| xDeyz explică (pentru andypandy_2709):

Sincer,stiam acest site de mai mult timp si nu am gasit ceva care sa imi placa... Dar totusi iti multumesc

| andypandy_2709 a răspuns (pentru xDeyz):

Mai este si zenda.ro care e tot cu accesorii si mai multe laughing e fain