| bardanalexandrucatalin a întrebat:

imi puteti spune ce parfum de la avon pentru el miroase mai bine din urmatoarele :
herve' l'eger homme
herve' l'eger intrigue
christian lacroix nuit
city rush
today tomorrow always
mentionez din nou ca toate parfumurile sunt pentru el

Răspuns Câştigător
| LoveTenis a răspuns:

Eu il recomand pe asta Avon Christian Lacroix Nuit for Him pentru ca este foarte bun, stiu fiindca un prieten de al meu il are si a primit multe complimente de la feterolling on the floor.Cum ar fi:ce parfum fain draga(la baiat)rolling on the floor sau uuu ce bine mirosilaughing.Ti-l recomand fiindca tine mult si este foarte bun!