| MaiteHoney a întrebat:

Ce parfum sa aleg:Christian Lacroix Nuit sau Herve Lejere Femme?

Răspuns Câştigător
| Кристина21 a răspuns:

Daca stai sa te gandesti la pret in noul catalog C16/2011 ce incepe maine setul Herve Lejere Femme este mult mai iesftin decat setul Christian Lacroix Nuit, dar la calitate Christian Lacroix Nuit este mult superior:X
In momentul de fata Am incercat app toate pafumurile de la Christian Lacroix si pot spune cu mana p inima k sunt unele dintre cele mai bune parfumuri premium de la Avon

1 răspuns:
| FlaviaLove a răspuns:

Herve Lejere Femme clarrlove struck. mie sincer nu imi place Christian Lacroix Nuit