| 8irina8 a întrebat:

Buna TPU
Imi puteti spune niste remedii pentru cearcane?

Răspuns Câştigător
| Aika十六 a răspuns:

Depinde si cauza daca e genitica nu prea ai cei face, daca e din cauza oboselii tot ce poti face e sa te odihnesti si sa duci un stil de viata sanatos.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crema hidratanta, n-ai nevoie de una speciala pentru ochi. Poti sa folosesti Bioderma Sensibio Light, este bine formulata si nu are iritanti.

Uleiul de migdale dulci presat la rece ofera luminozitate pielii, il poti amesteca cu crema de ochi.

Consult oftalmologic, chiar daca n-ai probleme cu vederea tot trebuie sa porti ochelari pentru calculator/tv/telefon.

De multe ori hidratarea si un somn bun rezolva problema cearcanelor. Daca sunt mostenite laserul e cea mai buna solutie.

| GreenVoid a răspuns:

Castraveti.

| TOOL a răspuns:

Somnul.