| pauula a întrebat:

Ce remedii pentru cearcane stiti?

Răspuns Câştigător
10 răspunsuri:
| All3xutzaa a răspuns:

Muuulta,Muulta odihna

| Smekerutzul a răspuns:

Culca-te devreme
trezeste-te tarziu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Somn! dar ale mele sunt sexy le folosesc in loc de macheaj rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste ulei de migdale dulci cu sfintenie in fiecare seara si daca poti si ziua e perfect. Dar nu te astepta sa dispara cearcanele peste noapte daca nu sunt cauzate de o noapte pierduta. Daca sunt pronuntate 2 luni - 4 -1 an de tratament tot trebuie sa urmezi si sa continui ca sa ai zona hidratata si luminoasa.
Poti folosi si crema de galbenele pentru ca hidrateaza intens dar eu am citit o parere pe un blog ca acest ulei estompeaza cearcanele ( la tipa respectiva in 4-6 luni ).

Răspuns utilizator avertizat
| pauula explică:

Asta fac deja, ma refer la ceva cu care sa scap de cele pe care le am deja

| pauula explică:

Binelaughingsigur ma ajuta

| Cherrybell a răspuns:

Comprese cu lapte rece