| deearrr a întrebat:

cine poate sa-mi spuna care benzi de ceara sunt mai bune pentru epilare? de la ce gama? cat timp tine epilarea?(adica nu creste parul inapoi)si ce recomandati pentru epilarea inghinala?

Răspuns Câştigător
| zasha a răspuns:

Hey.cele de la veet sunt cele mai bune, dupa parerea mea. dupa ce ma epilez mie imi creste parul cam la 3 saptamani.intre timp se poate sa iti mai creasca fire, alea sunt fire care erau prea scurte sa le ia banda. epilatul inghinal ti-l recomand tot cu ceara, daca te poti face singura f bine, eu una nu pot si ma duc la un salon.

3 răspunsuri:
| RoxAnana a răspuns:

Benzi veet si pentru picioare si pentru zona inghinala( sunt benzi diferite)

| piisycutzza a răspuns:

Benzi sesu credte parul pa 6 saptamani