| mykymykyutza a întrebat:

Imi puteti spune sh mie niste pozitii si locuri pentru poze, nu vreau site-uri, vreau idei.

FuNdiTZa......MuLtuMeSc!

3 răspunsuri:
| SuntetiLooseri a răspuns:

POi,sa incepem:canal, beci, groapa de gunoi, troca de la porc. buda.te mai gandesti tu, NUMAI BINE

| DreamGirlforyou a răspuns:

Eu si pretenele mele ne place mult sa ne facem poze in natur un fundlul sa fie verde..asa sunt cele mai fumoasa ...sau fundaluri asa din natura apusul rasaritul..curcubeul...si atunci cind e innourat (adorr)

| SWEETMARA a răspuns:

Pai, tu ar trebui sa stii ceea ce iti doresti. Trebuie sa te folosesti de imaginatia ta. Ea te ajuta sa faci cele mai reusite poze.winking