| BlackEyedGirl a întrebat:

Heii, as vrea sa imi fac poze artistice. Ceva idei (pozitii, locuri, cum sa ma imbrac)? :*

Răspuns Câştigător
| Anonima3562 a răspuns:

Buna! Poti intra pe internet sa vezi dar dupaparerea mea conteaza si calitate imaginii, adica degeaba faci poze cu telefonul. Cu un aparat mai performant prinzi toate detaliile imaginii alea, alea. Asta este parerea mea acum tu poti face ce doresti.
Totusi ca sa te ajut iti dau o idee, imbracate cum itit plkace, cat ma lejer dar toturi ingrijit iar pozele ca sa fie mai dragute le poti face in natura ca sa poti avea un peisaj la fotografie, nu cum fac multe fete sa te pozezi in baie si sa mai prinzi si WC-ul in cadru laughing)
Funda? :*

1 răspuns:
| neonitza1 a răspuns:

Uita-te in reviste:***