| Blackyty a întrebat:

Imi puteti spune si mei cea mai noua melodie al lui Justin Bieber? dau fundita celui care raspunde cat mai repede!

Răspuns Câştigător
| blackbuttefly a răspuns:

Cea mai noua melodie este Never say Never! Fundita:X:X?

8 răspunsuri:
| Ralucca a răspuns:

Hey laughing. Am citit comentarile de mai jos si este o prostie straight face. Eu sunt cam obsedata de el laughing asa ca stiu totulwinking. PEnultima melodie este intr-adevar Won't stop. Dar ultima de numeste : Born to be somebody :X. Amandoua sunt superbe big grin

| CopilulVacanta a răspuns:

Cea mai noua melodie este Latin Girl dar si Pray este noua:]

Sper ca te-am ajutathappy

| Evelyna a răspuns:

Heartache - Justin Bieber e din 2011

| KiryuZero a răspuns:

Sombody to love

| StefanJobs a răspuns:

Tehnic vorbind cea mai noua melodie este Runaway Love remix feat Raekwon & Kanye West, vorbesc de versiunea cu beat-ul nou, pop. De aia zic tehnic.

| zeepe a răspuns:

Ultima mel din cate stiu eu este NEVER SAY NEVER
fundita?; x

| Pisiiceel a răspuns:

Stiu ca e melodia aia care o canta cu Sean Kingston si se numeste Won't Stop! big grin

Fundita?

batting eyelashes

| carolina_1721 a răspuns:

Ultima melodie a lui justin bieber e love me.