| Adelynutza05 a întrebat:

Imi puteti spune ce uraste Justin Bieber
Funda

16 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Justin gayber uraste femeile

| eucumine010 a răspuns:

Il uraste pe Chuck Norris.

| bloodyhell a răspuns:

Cred ca pe noi oamenii deoarece ne chinuie cu existenta si vocea sa

| Melyssuka a răspuns:

Pai.el uraste pe fani care vor sa o omoare pe selena gomez (fiindca e iubita lui) si mai uraste culoarea albastru si verde.:d cam atat stiu.adora caini si muzica.si adora culoarea negru si rosu si adora pantaloni lasati cu talie joasa.:d funda?batting eyelashes

| crynys a răspuns:

Uraste femeile pentru ca e homo

| NobodyD a răspuns:

Pai la intrebarea astea ar trebui sa vina el sa-ti raspunda. De unde naiba vrei sa stim noi? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oare cat de obsedata de el poti sa fii, ca sa intrebi asa ceva?

| AnnonnimGirrl a răspuns:

Buna si tie!straight face
De ce ai vrea sa aflii asta? Nu suntem obsedati de baietelul asta, ok? Nu citim fiecare stire despre el si nu avem cum sa stim ce uraste.Ar trebui sa stii si ca daca presa spune ca culoarea lui favorita e albul atunci e negrul!winking

| Adryan1302 a răspuns:

Cel mai mult te uraste pe tinetongue Mai dar ati inceput sa fiti obsedati. Inteleg ca esti un fan dar e prea de tot

| Adelynutza05 explică (pentru Adryan1302):

Ai vreo problema? Da imi pl cum canta far nu cred ca e treaba ta!@

| Adryan1302 a răspuns:

Scz pentru raspuns dar de unde sa stim noi.Dc nu te duci sa il intrebi pe el?

| Adelynutza05 explică (pentru Adryan1302):

Bine...Ai numarul lui de tellaughing?

| Jimmy a răspuns:

Simplu...fetele de 13-17 ani (si nu numai...)

| Adelynutza05 explică:

Fara raspunsuri de genul:femeile, pe noi si muuulte altele vreau sa stiu ce uraste

| Radu5555856 a răspuns:

Pe el insusi, sper.

| bogdybogdy a răspuns:

Hary potter crede-ma el cunosc a fost cu varamea un cuplu