| Andreeadeea23185 a întrebat:

Îmi recomandați niste site-uri/magazine cu rochii de banchet/bal?
P.s: de preferat preturi convenabile

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mai bine scrii direct rochii banchet/bal, intri pe site-uri si vezi ce gasesti sa-ti placa si ok ca pret. Degeaba iti recomand eu site-uri daca tie nu-ti place ce-i acolo.
Desi mai bine ar fi sa cuauti prin magazine ca cine stie cum iti vine rochia aia cumparata de pe net.

| Andreeadeea23185 explică (pentru Adry05):

Adevărat!
Am tot căutat prin magazine, dar am întâmpinat tot felul de probleme!
Ba nu avea mărimea mea, ba nu îmi plac, ba au un preț exagerat.
Prefer sa am un plan B! Daca nu găsesc în magazin, cumpăr de pe internet.

| cosminadic49 a răspuns:

Vezi Aici http://rochiiieftine.cabanova.com/

Sunt foarte bune, sper sa te ajute.