| luve a întrebat:

Imi spuneti care placa de intins parul este mai buna cea lata sau ce ingusta? Pentru parul lung! FUNTDITA!

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Pai depinde. Cu placa lata poti sa iti indrepti parul mai repede. Cu placa ingusta nu e adevarat ca iti poti face bucle, placa trebuie sa aiba margini rounjite nu e suficient sa fie ingusta. Cu placa ingusta poti sa iti indrepti mai bine bretonul de ex si e mai usor de manevrat. Pentu parul lung e mai recomandata placa lata deoarece se poate indrepta mai repede.

5 răspunsuri:
| Daviiiiiid a răspuns:

Hey.Poi,depinde cum iti este parul. Daca e foarte des si lung poti folosi bineinteles o placa lata, Remington, cu aburi(cele ma bune).Si nu coste cu app. nimic mai mult decat cea normala(50 de lei in plus).Dar pentru breton, oricum ar fi el, este indicata placa ingustahappy.Tot asa cu aburihappy

| Happinessyee a răspuns:

Sunt bune amandoua, numai ca, cu cea ingusta poti sa iti ondulezi parul iar cu cea lata nu.

Eu am placa lata si este buna. La fel ca asta

http://www.google.ro/......tp?/imgres

Sper ca te-am ajutat.Bafta!

| tthheodora a răspuns:

Cea ingusta este mai folositoare si mai eficienta ^ ^

| hamsterlove a răspuns:

Cea mai buna este cea ingusta big grin

| Puccaa a răspuns:

Cea ingusta! Iti poti indrepta si ondula parul.Cea lata decat ti-l indreapta. :*