| Claudia_Tomoiagă_2000 a întrebat:

Heei :**
Deci, eu am avut parul foarte lung si imi statea intins fara sa.l intind cu placa. Apoi dupa ce m.am tuns nu mai imi sta intins!
Imi puteti da niste sfaturi ca sa il am ca inainte?
Fundaa >:

Răspuns Câştigător
| Ingerul00 a răspuns:

Incearca crema de keratinawinking Trebuie sa o aplici pe par.

3 răspunsuri:
| CiocolataCuOreo a răspuns:

Nu folosi creme si uleiuri pentru ca mai tarziu o sa devi cheala. Foloseste la spalare un sapun de casa pentru ca sapunul acela ajuta la cresterea parului. Si mai poti folosi o masca din ou si o lasi 30 minute 1 ora sau 1ora jumate sau chiar cate ore vrei. Pentru ca cu cat ajunge la radacina cu atat creste mai repede. Sau poti folosi si masca din iaurt natural si o ti 1-2 ore sau chiar mai mult. Dar dupa acea poti sa te speli pe cap si clateste-te cu apa rece, este bine pentru par. Impleteste-ti parul noaptea cu cat il lasi prins parul va creste. big grin

| DeniiSlipknot a răspuns:

Daca te-ai tuns in scari se intelege.-. Stiu prin ce treci. Incearca sa il intinzi dar inainte aplica o solutie speciala pentru a nu-ti arde parul de la placa.

| Claudia_Tomoiagă_2000 explică:

Nu m.am tuns in scari. Mi.am luat mult din lungime. Dar daca m.as tunde in scari mi.ar sta "neintins"?