| anonim_4396 a întrebat:

în august merg la o nunta si nu stiu cum sa îmi fac părul sau ce rochie si pantofi să îmi iau. Cine ma ajuta? Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| Racross a răspuns:

Optează pentru niște bucle lejere, o rochie elegantă în care să te simți tu bine și în caz că nu ești adeptă a tocurilor poți purta niște balerini.

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Oricare din femeile maritate din familie.

| Gabi19971983 a răspuns:

Daca esti slăbuță eu iti recomand sa alegi o rochie lunga,acum toate mall-urile si magazinele sunt pline cu aceste rochii,sigur le vei găsi. Bineînțeles,nu trebuie sa porti ceea ce toata lumea imbraca,dar daca ai purta o rochie lunga ai face ravagii sigur! Mai toate fetele poarta acum rochii scurte pentru ca atrage priviri,dar privirile le poti atrage si prin ținute frumoase si finute! Culoarea o vei alege tu in funcție de preferințele tale,iti recomand si o pereche de platforme,pentru ca merg bine cu asa o rochie,ai grija sa fie ceva comod, asta daca vrei sa fie o seara de neuitat pentru ca te-ai distrat, nu din cauza durerilor de picioare!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Gabi19971983):

Fata are 12 ani, ce platforme si rochii vrea ea la 12 ani?

| dianabaumli a răspuns:

Ce zici de aceste idei de tinute pentru nunta.mi se par superbe.:)

http://trenda.ro/moda/idei-tinute-de-nunta-pentru-femei/