| Verne a întrebat:

In cat timp se regenereaza parul filat? Il am pana la barbie, cum as putea accelera regenerarea lui? Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Singura metodă prin care poți accelera regenerarea părului e să îl razi complet.

| kiri11 a răspuns:

Buna, incearca produsele din gama vivese senso duo - uleiul iti pote regenera parul. Lasa-l pe perioada noptii si vei observa efectele dupa 4-5 zile.

| NH4OH a răspuns:

Nu exista regenerarea parului filat, ci regenerarea parului in general. Cu masti se poate face treaba asta, care sa iti hraneasca parul cat mai mult posibil. Poti cauta in comert masti de ulei de argan, argila sau pe internet de unde ti le prepari tu ( masti cu cocos si alte condimente ).