| Puffulets a întrebat:

In curand se apropie balul bobocilor si nu stiu cu ce sa ma imbrac. Puteti sa-mi dati cateva sugestii? in afara de rochita:p
P.S: Vreau sa imi iau niste platforme negre in picioare.

6 răspunsuri:
| ioana_9377 a răspuns:

Buna
incearca site-ul
http://www.bonprixro.eu/ro/ext.htm?cat=1374
poti comanda online
sper ca te-am ajutat
funda?
:D

| K0sti a răspuns:

Daca vrei sa rupi gura targului, la astfel de ocazii se preteaza o rochita eleganta. Mai ales daca vrei sa te incalti si in catalige din alea.

| Puffulets explică (pentru K0sti):

Oklaughing

| K0sti a răspuns (pentru Puffulets):

happy Pai da. Si nu am glumit, am vorbit serios. Cu ochi critic de barbat. happy

| Puffulets explică (pentru K0sti):

:d

| Irinush98 a răspuns:

Poate o fustita cu talie inalta eleganta si un tricou simplu iar pe deasupra un sacou ceva.....parerea mea... laughing)