| anonim_4396 a întrebat:

peste cateva saptamani o sa fie balul bobocilor si nu stiu in ce sa ma imbrac. Nu vreau sa imi iau rochie sfatuiti-ma

3 răspunsuri:
| timilian90 a răspuns:

Nu stiu cum e cu balul dar un prieten s-a dus de craciun la discoteca imbracat in ren. toti au facut poze cu el, a fost in centrul atentiei!

| Nebunatyca69 a răspuns:

Nu e obligatoriu sa iti iei rochie! Te imbraci. in ceva frumos de ex, colanti cu ceva lung, o bluza sau un tricou, sau blugi cu o bluzita subitre cu decolteu!

| plamadabianca678 a răspuns:

Fato invata de ce crezi ca se numeste bal? ca sa te imbraci in rochie clar eu m-am dus la balul bobocilor in rochie roz lunga si 10 baietii mau invitat la bal!