Întrebare recomandată | milawe4ka a întrebat:

In ultima vreme tot imi musc unghiile.As dori sa va intreb cum pot sa scap de asta.....este foarte urgent.Multumesc mult! Funditz`ahappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
O soluţie ar putea fi metoda cu ojă amară, usturoi sau ardei iute.
Te pup!

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Fa unghiile cu gel si sa vezi ca nu iti mai vine sa le musti

| TomaTamaraTania a răspuns:

Da-te cu oja, daca gasesti din aia amara mai bine. mesteca guma de mestecat. Dormi mai mult. esti stresata si somnul o sa te ajute.
musca un pix (eu am ros de-a pixuri in liceu laughing))) nu-i chiar igienic dar n-o sa mori si o sa-ti treaca cheful de ros pana la urma. Gandeste-te ca nu vrei sa-ti rozi unghiile si pana la urma iti va trece cheful.
suntem ceea ce gandim pana la urma...

Bafta!

| hamas47 a răspuns:

Pai o idee buna ar fi sa-ti scoti degetelele din guritz'a, deci prin urmare unghiutz'ele tale nu vor mai fi in bataia dintz'isorilor taiiibatting eyelashes Good Luck