| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPUhee hee in ziua de craciun vreau sa merg la ziua unui baiat (implineste 21 de ani) si nu stiu cum sa ma imbrac thinking am o pereche de colanti cu buzunare care as vrea sa ii iau mai am o bluza maro cu curea la jumatatea burtiilaughing) si parul drept cu place geaca alba cu clanita la incheietura mainii si la gat dar as vrea sa iau tocuri botine dar am 2 perechi si nu pot hotarasad o pereche sunt scurte mai de toamna cu tocul dragut asa finute:X le ador si mai am o pereche mai lungi tot asa finute:X:X:X le ador ce credeti ar merge? ce sa aiu ce sa adaugthinking idei:*:*:*: funda

4 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

Colantii sunt ok, dar in locul bluzei maro, incearca un pulover mov inchis mai lung si cu acea curea. Geaca e ok si poarta botinele alea mai lungi. Poti sa accesorizezi tinuta cu un colier potrivit de lung cu margele, cateva bratari care sa mearga cu tinuta, un inel si niste cercei finuti.

| ZuZuDuDu a răspuns:

Cred ca r merge cele mai lungi si finute eu pe alea le-as alege mai ales ca sunt si lungi. sper ca ti-am fost de ajutor.o sa stralucesti distractie placuta! funda te rog?!

| Clauudya a răspuns:

Eu as zice sa le probezi si sa vezi cum iti sta m-ai pine, dar eu aleg botinele cu tocuri cele scurte iti zic o sa se potriveasca mult.crede-ma!

| xXxCrYstYxXx a răspuns:

Buna, pai eu zic ca sa-ti iei colanti pe tine o bluza sa nu se vada buricul una strimpta daca ai niste tocuri dragutebig grinsi o jacheta de iarnabig grinbig grinbig grin scuze dar asa cred eu ca un baiat:X:X