| ch0c0latemix a întrebat:

E ok daca ma imbrac de revelion cu o bluzica mai lunga, colanti si o pereche de botine? bluzita nu e boarte lunga si m`am gandit si la pantaloni in loc de colanti. voi ce spuneti? multumesc

18 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

E super.

| angel74dm a răspuns:

Colanţi de revelion... Voi n-aţi auzit de rochie de seară?

| ch0c0latemix explică (pentru angel74dm):

Nu e un loc elegant, practic e intr-un sat.

| LoveForShania a răspuns (pentru angel74dm):

Buna.
Referitor raspunsului tau, depinde de locatie,nu trebuie neaparat sa poarte rochie de seara.
Daca merge intr-un restaurant undeva cu familia intr-un loc mai elegant,atunci da,poate sa incerce o rochie de seara.
Dar daca sta acasa, sau merge la niste prieteni acasa ceva de genu,nu trebuie rochie de seara.
E de ajuns sa-si ia o bluza eleganta mai lunga,niste colanti, sau pantaloni [ doar sa stea bine pe tine ] si niste botine. E ok combinatia.
Dar vezi sa nu faci combinatii fantastice de culorilaughing
O fata de Craciun [ vecina de-a mea ] avea un pulover albastru, pantaloni mov si cizme maro.
Ciudat, nu?laughing

| ch0c0latemix explică (pentru angel74dm):

Nu este o locatie eleganta.este doar o petrecere intre prieteni.

| ch0c0latemix explică (pentru LoveForShania):

Dalaughing cam ciudat.stai linistitalaughing bluza e bej, colanti si botine negre.

| angel74dm a răspuns (pentru LoveForShania):

My point exactly! Ciudat, nu? Exact cum ai întreba "Ce culoare de trening să aleg pentru nunta lui frate-meu?"...

| angel74dm a răspuns (pentru ch0c0latemix):

Atunci poţi merge îmbrăcată "casual", deci şi cu colanţi...

| LoveForShania a răspuns (pentru angel74dm):

Mda.Foarte ciudatlaughing

| RainOfColors a răspuns:

Depinde acum si unde te duci... Dar daca zici ca bluzita nu e asa lunga, mai bine iti iei pantaloni. Sau daca vrei neaparat colanti, ai putea incerca o rochita. Sper ca te-am ajutat.

| Bloomi a răspuns:

E ft ok, dar ai grija ca bluza sa nu fie ft scurta sa o ai un pic mai lungahappy

| calinut1 a răspuns:

Din punctu meu de vedere ca baiat e ok eu zic. Dar gusturile difera la unii pote le place asa la altii nu, cel mai important e sa iti placa tie.

| Artemis94 a răspuns:

E in regula atat timp cat colanti nu sunt transparenti happy

| iDizzySmile a răspuns:

O da super prima idee...e important oricum sa te imbraci cu ce te simti tu bine si frumoasa nu conteaza altcevahappysi apropo botinele--->super alegere!
fundita?happy

| aly_1946 a răspuns:

Depinde unde te duci...

| ch0c0latemix explică (pentru aly_1946):

E intr-un sat din apropiere

| snowdog a răspuns:

Eu cred ca este o tinuta ok deoarece, daca este o petrecere intre prieteni, nu trebuie sa te impopotanezi.In plus tinuta trebuie sa fie lejera, nu incomoda.

Sper ca te-am ajutat si distractie placuta!winking