| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU:*la corp sunt slaba insa la fata sunt mai grasutastraight face
nu'mi plac deloc obrajistraight face
ce pot sa facthinking

Răspuns Câştigător
| simonna a răspuns:

Si eu am aceeasi problema si sa-ti spun ceva(te rog sa nu razi) eu ma gandeam sa folosesc crema anticelulitica,nu sunt sigura ca functioneaza sau ca nu are efecte adverse, dar poate fi o solutie, pana acum nu am incercat(ce-i drept mi-e putin teama)Bafta multa:*

1 răspuns:
| urgentr a răspuns:

Fa mult sport si o sa scada ei.Dar nu o sa ai niciodata o fata subtire pentru ca asa este conformatia ta.
funda?