| lenutza001 a întrebat:

Cum e mai bine sa fii mai slaba sau mai grasuta? baetilor cum le place mai mult?

15 răspunsuri:
| doarEu001 a răspuns:

Baietii intorc capul mai degraba dupa o fata cu forme(bine nici sa nu exageram si sa fie grasa) decat dupa una slaba si platastraight face

| lenutza001 explică (pentru doarEu001):

Bine.

| CryssCrySta a răspuns (pentru doarEu001):

Adevarat am abservat si eu asta.

| CryssCrySta a răspuns (pentru doarEu001):

Adevarat am observat si eu asta.

| aurora50scumpika a răspuns:

Nicidecum grasuta.din ce am vzt eu...cred ca slabutele!

| Aditzu a răspuns:

Intre laughing

| lenutza001 explică (pentru Aditzu):

Interesant

| Aditzu a răspuns (pentru lenutza001):

De ce exista mereu 2 extreme?! nimeni nu se uita la ce exista intre ele.

| moni_9070 a răspuns:

Nici grase, dar nici slabe. baietilor nu le plac fetele grase, obeze straight face vor mai slabute dar nici schije :O sa aiba totusi forme, sani fund in pantalonilaughing dar niemni nu e perfecthappy

| lenutza001 explică:

Ha ha ha

| HelloK a răspuns:

Cu figura normallă =)