| MisteriousGirl6868 a întrebat:

as vrea niste sfaturi, am o greutate normala, as sputea spune ca sunt chiar plinuta, dar fata imi este foarte slaba, nu am obraji deloc, si chiar nu-mi sta bine. s-a evidentiat si nasul, care acum este parca mai mare, de cind sunt slaba la fata..cum as putea sa ma ingras la fata, sa am cit de cit obraji, fara sa pun kilograme pe corp. fundita garantat!

1 răspuns:
| a răspuns:

Hey! Ai spus chiar tu...esti putin plinuta. Nu stiu cum poti reusi sa faci obrajihee hee, insa iti pot recomanda sa incerci sa mai dai jos din kilogramele pe care le ai. Sa spunem ca ai 1, 50m inaltime e logic ca trebuie sa ai 40 de kg (greutatea perfecta o afli dupa ce scazi numarul 10 din inaltimea ta; exemplu 1, 50 m=40 kg, sau 1, 60 = 50 kg, sau 1, 57 = 47 de kg). O data ce vei reveni la greutatea esentiala, tu pur si simplu vei vedea ca-ti va sta mai bine. Inceraca sa nu te ingrasi niciodata daca nu te ingrasi si la fata! Eu una sunt slaba (nu foarte, am forme destul de generoase la 13 ani), insa am obraji...si sunt destul de mari laughing si vizibili. Am incercat si m-am informat cum sa-i 'dau jos', insa mi s-a spus ca e mai frumos la o fata sa aiba obraji. Nu cred ca te ajuta cu ceva ceea ce ti-am spus, dar altceva nu stiu ce sa spun!hee heeincearca sa mai slabesti, poate o sa revii cea de dinaintehee hee! Sper ca ti-am fost de ajutor! Bafta kiss