| FataCuOchiCapruiX a întrebat:

Buna TPU! La inceputul vacantei eu am plecat in strainatate si ma intorc in a 2 zi de scoala.eu am plecat putin grasuta.acum mi se pare ca am mai slabit si sunt si mai inalta.trec in clasa a 7 a si am aproape 13 ani si 165 inaltime.am si eu cateva intrebari

1. Cum sa ma imbrac la scoala tinand cont ca va fi o zi normala cu ore si avem o diriginta insuportabila

2. Ce cadou le pot aduce unor fete dar fara chesti sofisticate, ceva amintire de la colega lor scumpa si draga

3. Ce cadou ii pot aduce unui baiat de 14(mai special)

3 răspunsuri:
| Sky_6013 a răspuns:

Hei. Ia sa vedem :
O zii normala.hmm. ziic ca o pereche de blugi, un trciou dragut, un pulovaer subtitre ( pentru orice eventulitate ) si o esarja asortata ar mergewinking
2. eh. cadou. ce zici de niste mini jucari de plusi pe care scrie don't forget me! ori ce zici de un breloc cu friend 4ever? happy

3. ai putea sa ii duci un tricou cum am primit eu pe care sa scrie : "Cineva care tine la mine merge in... si imi aduce acest tricou. smug

Have a nice day! >big grin

| 123456789qwertuiop a răspuns:

1.in uniforma 2. o cutie de bomboane 3.un ceas

| unBaiatDulcik69 a răspuns:

1. Ceva mai simplu de bun simt, fara buric pe afara, fara decolteu, chestii de genul asta. Trebuie sa ai ceva.

2. Brelocuri, telegrame, mici suveniruri din locul in care esti.

3. Virginitatea, clar. Funda?