| anonim_4396 a întrebat:

M-am trezit de dimineața cu niște cearcăne imense, pungute asa la ochi.Sunt foarte speriata,nu am avut niciodată probleme cu cearcănele,nu am avut niciodată, eu dacă ma trezeam de dimineața la orice ora chiar dacă eram obosita nu ma trezeam cu cearcăne.
Adevarul este ca azi noapte nu am putut dormi pentru ca făceau gălăgie vecinii și am dormit foarte prost, am mai adormit și cu parul ud și mi-a fost și frig. Credeți ca îmi vor trece cearcănele? Sau rămân asa de azi înainte? Am ținut gheata acolo și nu s-au tras deloc, am 20 de ani

1 răspuns:
| Iote a răspuns:

Vor trece dar dupa ce te odihnesti. Vor mai apare doar daca pierzi noptile. Nu uita asta pe viitor!