| Marbella188 a întrebat:

De ce vad in ceata cand ma trezesc dimineata? Si mereu am ochii rosii, vad in ceata cu ochiul drept, ca am ceva probleme plus ca am glaucom la ambii ochi si seara imi pun picaturi, s-ar putea din cauza asta?
E posibil sa fie din cauza asta? Sau ca sunt obosită? De ex, acum cateva zile, de dimineața m-am trezit si vedeam in ceata ft rau, dar aveam si o pata pe fata de la perna, cum am dormit, e posibil sa fi fost de la chestia asta? Sunt cam speriata

Răspuns Câştigător
| alin131 a răspuns:

Cat de bine esti alimentata? Cum stai cu fosforul, vitamina A si vitamina E?

Poti sa iti revi dar cauta si tu tratamente chinezesti sau japoneze (plafar) pentru ca ei sunt foarte buni la sanatate pe baza de plante...

mergi si la oftalmolog, nu zic nu...

Si in primul rand, ca si sfat, daca vrei, roaga-te la Iisus Hristos sa te ajute sa iti revi. Roaga-te cu credinta.

Auzi asta de la un om salvat de la moarte de 7 ori pana acum...

3 răspunsuri:
| eliancodrut a răspuns:

Ochii sunt o parte anatomica a corpului omenesc dintre cele mai sensibile si afectati ireversibil de anumite boli sau actiuni. Asa ca eu nu as intreba aici despre problemele pe care le ai, ci as merge urgent la un oftalmolog. Ia bilet de trimitere de la medicul de familie, ca altfel trebuie sa platesti consultatia.

| Marbella188 explică (pentru eliancodrut):

Merg joi, si din 3 in 3 luni imi fac controale

| eliancodrut a răspuns:

Schimba medicul.