| anonim_4396 a întrebat:

Mama mea are cearcane accentuate, a incercat multe remedii naturiste dar fara rezultat. Eu am vazut printre raspunsurile voastre ca masarea cu un cub de gheata in fiecare dimineata sau seara da rezultate, e adevarat? Daca o sa faca acest tratament timp de o luna se vor mai reduce cearcanele [ cat la suta ]? Tinand cont ca are cearcanele de 4 ani.
Cremele de la vichy pentru cearcane sunt bune?
Compresele cu cafea diminueaza cearcanele?

Răspuns Câştigător
| iuliaoprea a răspuns:

Intr-adevar foarte dragut din partea ta ca iti faci griji pentru altii. Si eu am cearcane de cand ma stiu. Am inceput sa folosesc o chestie de la Amway. E foarte bun. Mie au inceput sa mi se diminueze. Dar poate ea are nevoie de ceva pentru ten matur. Uite, daca te intereseaza mai vorbim pe mess: black_rose_admirer.

4 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Sa incerce si cu felii de castravete dimineata, mai bine este un remediu naturist decat orice produs cosmetic, nu zic ca nu ar fi bun si ala. Sper sa reuseasca.Bafta!

| miauu a răspuns:

Pioi da un castravete si un cartof in storcator si sa puna acolo dimi si seara.si da rezultate

| fierforjat a răspuns:

Esti un om bun, ceri un sfat pentru mama ta! Ma bucur pentru tine si pentru ea!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In legatura cu gheata; apar rezultate inca din primele 5 zile, deci daca repeta tratamentul timp de o luna(de preferat seara, dar e ok si dimineata)s-ar putea sa-i treaca chiar de tot(in cazul meu au trecut aproape de tot dupa 5 zilehee hee).