| cristina_6928 a întrebat:

M-am uitat la un filmulet pe youtube si am vazut un portfard super dragut de la Too Faced. insa nu stiu de unde asi putea sa il cumpar. nu am vazut nicaieri firma asta. ma puteti ajuta? se poate gasi la accesorize, douglas? mentionez ca sunt din bucuresti.Sau puteti sa imi dati un sfat de unde as putea sa imi cumpar un portfard print leopard? astept raspunsurile voastre.va pup.

Răspuns Câştigător
| coolgirl_1217 a răspuns:

Pai se gasesc in sephora de obicei dar acel portfard poate fi editie limitata dar incearca si la douglas in magazinele mai mari de cosmetice

| cristina_6928 explică (pentru coolgirl_1217):

Mersi pentru sfat.o sa incerc la sephora prima oara si daca nu gasesc acolo voi incerca si in alte magazine.

1 răspuns: