| andreea75 a întrebat:

ma duc la un concert la trupa lala band si nu am idee cu ce sa imbrac,vreau sa fie si sport dar si indraznet in acelasi timp.
p.s:am haine colorate si nu sunt simple de expulover maneca scurta rosu crosetat,multe fuste,tricouri viu colorate si multe perechi de ugg-uri(negre,rosi,cu buline negre si gri)

Răspuns Câştigător
| Euro4853 a răspuns:

Daca vrei ceva indraznet i-ati niste colanti negrii si pe deasupra pantaloni scurti de blug,ceva albastru de preferinta
si in sus,o bluza mai lejera
in picioare merg si UGG urile
iar ca machiaj, ceva cu negru, nu foarte mult
cam asta e parerea mea

2 răspunsuri:
| mihaelaScumpaA a răspuns:

Hmm este coplicatthinking

| Usty a răspuns:

Incearca niste colanti de culoarea blugului/negrii si cu un tricou extrem de colorat (Portocaliu, Rosu, Roz)