| Justmeale2345 a întrebat:

Ma gandeam sa imi fac un tatuaj si sincer nu am gasit nicaieri un pret aproximativ. Cam cat ar costa sa imi fac un tatuaj cam de 3 cm undeva in spatele urechii? Vreau doar conturul lui, negru, nu vreau ceva foarte grafic, mai mult ca un desen facut la plictiseala. Am uitat sa zic ca vreau un soare

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Depinde de salon si artist, prebabil minim o suta de lei.

| Devil21 a răspuns:

Depinde de salon, de cel care iti face tatuajul(artistul) si de cat de complicata este realizarea tatuajului
Din punctul meu de vedere, nu dai mai mult de 100 de lei pe ceea ce iti dorești
Stiam ca pretul minim pentru orice tatuaj(chiar si pentru o simpla linie) e de 50 de lei.

| alexiapacifista a răspuns:

Intre 100 si 200