| SunshineSunrise a întrebat:

Hmm...Am o problema. Mi-am făcut un tatuaj pe mana de 2 cm mic cu un soare. Ok. Și vreau sa dau la facultatea SNSPA. Mama mi-a făcut scandal pentru acel tatuaj și a zis ca nu o sa mă bage nicăieri pentru tatuajul ăla și dacă o sa am un job din domeniul facultatii n-or sa mă angajeze pentru acel tatuaj. Ce naiba? Serios?! Refuz sa cred asta, sincer. Voi ce părere aveți, e așa? Ce sa îi spun mamei sa se potolească? Funda! kiss

1 răspuns:
| Anonymus123123 a răspuns:

Spune/i mamei tale: Mami, te rog sa ma ierti, dar este viata mea si doar un mic desen pe piele pe care multi il au.