| BiancaElenaBM a întrebat:

Buna TPU ma puteti ajuta? As vrea sa stiu daca in Bacau sunt saloane de infrumusetare sau mai bine zis frizerii in care pot face suvitele californiene ( cele care le are Antonia, culoarea naturala la radacina parului si de la jumatatea parului pana la varfuri blonde) si cam cat ar costa? Dau funda pentru cel mai bun raspuns. Multumesc frumos.

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Toate saloanele din tara fac asta.Te costa in jur de 70 lei.