| felyfifi13 a întrebat:

ma puteti ajuta cu ceva? Cum pot sa adordez un stil de vedeta? Ceva gen disney channel. Vreau sa am o garderoba ca a Selenei(ALEX), actrita din Magicienii din Weverly Place. Poate cineva sa ma ajute cu niste sfaturi? funda.

Răspuns Câştigător
| ღKimKimmyღ a răspuns:

Bluze: multe maieuri suprapuse, gen primul o culoare si cel de deasupra alta, cu imprimeuri.
Pantaloni: blugi skiny, fuste, colanti.
Incalatmine: tenesi, pantofi cu toc.
Multe accesorii si esarfe. Funda?

7 răspunsuri:
| Prunela a răspuns:

Mori satana. piei in iad creatura a indolentei si inculturii

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Iti pui un sac in cap si esti vedeta disney. smug

| PartyLoll a răspuns:

Garderoba Selenei:Cat mai multe accesorii(bentita, cercei, colier mare, bratara), colanti coloratzi, peste maieu animat(amuzant) poti pune un bolero

| PartyLoll a răspuns:

Apropo si esarfa

| felyfifi13 explică:

Multumesc mult!