| AmandytaErhan a întrebat:

Cum se num. filmul ala Disney cu o fata care duce un blog pe care scrie ca e prietena cu o vedeta si toate tainele acestuia, in rolul principal e actrita care o joaca pe Harper in Magicienii din Weverly Place.

Răspuns Câştigător
| SuperMagicSmile a răspuns:

Harriet The Spy

5 răspunsuri:
| HandsOfTime a răspuns:

Filmul se numea hariret spioana(harriet the spy).

| princess2000 a răspuns:

Buna!
Filmul se numea "Hariet spioana".

| Asdfghjj a răspuns:

Filmul se numeste,, Harriet Spioana : Razboiul Blogurilor'' (Harriet The Spy : Blog Wars''.

| XANDER_9023 a răspuns:

In primul rand cine e harper? doi magicieni din weverly place? ah ces astea? n-am auzit in viata mea in fie m-am informat pe net si se heama harriet the spy naschels

| DENISSE12 a răspuns:

Harriet the spy...:d