| Blackwoman27 a întrebat:

Buna TPU ma scuzati pentru greselile de scriere de la intrebarea trecutastraight facesadSi as vrea sa o repet daca se poate :Ce porecle stiti pentru numele Elena si inca o data imi cer scuze pentru greselile de orografiestraight face
Va multumesc!love struckpuppy dog eyes

4 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!
Păi Ella, Ele, Enna, Ena, Eny, Enny, Enn, Elenutza, Elenuța, Ely, Elizza, Elenu, Enya, Ezy, Lena, Helena, Eleni, Eliana, Anele(citiți de la cap la coadă)Ane, Lyana, Ana, Nana, Ileana, Leluna, Elenia, Nia, Mia, Elyuc, Elizăbet.Cam atât știu!
Succes!

| aaaa12345 a răspuns:

Eli

| Tourniquet a răspuns:

Hey, buna. love struck

Elena : Elle, Elly, Ella, Lena, Elenie, Eny, Enia, Ellia, Elle, Ena, Enu, Enne.

Astea mi-au venit in minte. Sper ca-ti plac! Pa, pa! happy

| Blackwoman27 explică:

Multumesc tuturor!happy