| Nicoleta_Nico_1997_Qi8X a întrebat:

Maine ies afara pe la ora 2 (cand soarele este foarte arzator) in parc cu Andreea(o prietena). Imi puteti spune cu ce sa ma imbrac? love struck:X:X:X:X:Xlove struck
Ca haine as avea chesti gen: maieuri simple, trocouri cu imprimeuri si chestii haioase, fuste scurte, rochite scurte, pantaloni scurti de blug si de material.
Ca accesorii as avea de ales intre: perechi de cercei micute, cu chestii funny :* si lantisoare simple. Bratari nu prea as dori sa port.

P:S: eu ma mai dau in leagan si sa nu mi se vada lenjeria laughing
Deci. fundita? :*

Răspuns Câştigător
| мαrrýиєlα a răspuns:

Buna!
+ niste pantaloni scurii, cu un maieul/tricoul preferat un lantisor, unghiile facute intr-o oare care culoare... parul desfacut niste tenesi sau balerinii.

1 răspuns:
| AsdfghjkI32 a răspuns:

Un maieu simplu si mai larg bagat in pantalonii scurti, un lantisor dragut la gat, cercei mici si tenesi sau ceva de genul http://www.polyvore.com/take_me_to_place_love/set?id=90293784