| Licurici_2266 a întrebat:

Maine vreau sa-mi decolorez varfurile insa nu stiu exact cam in ce fel. Ma refer la cat de mult sa decolorez din par. La inceput vroiam doar cam 3 degete apoi m-am gandit sa decolorez jumatate (il am cam atat de lung http://imgboot.com/images/vanesa/breton.jpg ), iar azi m-am gandit sa-l decolorez intr-o parte mai mult si cu cat ajung in partea cealalta din ce in ce mai putin. Voi ce spuneti? Multumesc mult! :)

2 răspunsuri:
| tina28 a răspuns:

In nici un caz jumatate ..mai bine ultima varianta, intr-o parte mai mult si in cealalta mai putin... sper sa-ti stea bine happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa mai mult par nedecolorat, sa il decolorezi incepand din dreptul buzelor happy.