| deea4youu a întrebat:

Parul meu arata ceva de genul (http://imgboot.com/images/vanesa/breton.jpg) numai ca are mai putin volum... De careva zile ma gandesc daca sa imi cumpar sau nu o perie rotativa InSryler de la teleshopping. Cei care o aveti ce pareri aveti despre ea? Isi face treaba? Merita banii?
Multumesc!~:*dau funda si vot:X

Răspuns Câştigător
| Powpow a răspuns:

Buna! Eu sunt de parere ca produsele de la Teleshopping sunt pacaleli, mama mea a incercat vreo 2-3 produse si s-au stricat imediat ori nu faceau ce zicea in reclama "E MINUNAT, VA GARANTEZ!"

3 răspunsuri:
| ChristtineA a răspuns:

Pai nu stiu.
Eu cred ca ar fi mai indicat sa.ti cumperi o placa si o perie speciala.
happy parerea mea.
fundabatting eyelashes?

| deea4youu explică:

InStyler*

| Patry94foryou12 a răspuns:

Dupa cum este facuta reclama la Instyle cred ca o sa ai rezultate bune, dar cu siguranta parul tau o sa se deterioreze!