| cinezicebinezice1 a întrebat:

Buna TPU, mi-am cumparat recent un uscator de par cu difuzor, adica cu capat de par cret, eu am parul drept, dar cu toate astea pot sa il fac cret cu acel capat?

1 răspuns:
| Drimmero a răspuns:

Nu, doar ti-l textureaza putin de tot dar nu-i schimba structura firului de par, difuzorul sunt concepute pentru parul ondulat si cret, adica pentru parul care deja are bucle. La parul drept e mai dificil sa dea rezultate, daca ti-l faci permanent si folosesti difuzorul atunci vei avea rezultate.